Profil

27. prosince 2011 v 20:10 | Mishel Salvatore
fake

MISHEL SALVATORE, * 31. 7. 1992
.. jentak ..
Stará babizna trpící sklerózou, milující koně, Damona, grafiku, spaní, kávu, pohodlí, svůj pokoj, hudbu, čokoládu, svojí kočku, krev, sportování. Nesnášející svého bratra, Elenu Gilbert, Stefana Salvatora, nudu, photoshop, VGS, designy na objednávku, kamarády, školu, blogování, slaďáky, zeleninu, ovoce. Je pesimista, tvrdohlavá, urážlivá, líná, praštěná, náladová a trochu romantická. Není vhodné si s ní začínat.

.. od začátku do konce ..
Jednoho dne se v malé vesničce narodilo děvčátko. Mělo velké zelené oči, neusmívalo se, a už bylo poznat, že ta dívka nebude žádný med. A však se dožilo i svých 7 let, kdy dostala 10letou klisnu Arabského koně Chocolate. Koně si zamilovala a její přístup k životu a světu se jimi zlepšil. Chocolate se narodilo hříbátko - světle hnědá klisnička Sweet. Když po několika rocích Chocolate zemřela, tak sice velice trpěla, ale vydržela to díky Sweet, která jí již přerostla. V 12 letech si koupila za svoje peníze normální kytaru - tu pak vyměnila za elektrickou. Projevila lásku i ke hraní na klavír a zpěvu. Oba svoje zájmy neopustila nikdy. V 14 letech dostala svého druhého koně, quartera Blua. Měla s ním spoustu problémů a často ji zlobil, ale však se ho nerozhodla prodat. Téhož roku se seznámila se svým prvním klukem, jedním svým spolužákem. Dlouho jim to nevydrželo (ani rok). Po dvou rokách se pustila do vztahu se synem majitela stáje. Jim to vydrželo někde přes dva roky. Však zjistili, že se k sobě nějak nehodí a rozešli se. Po krátké době se setkala s upírem Damonem Salvatore. Toho si v roce 2010 vzala.

.. ..
Jméno » Mishel Salvatore [svobodná Minstroe]
Věk » 19 let
Bydliště » Praha
Sourozenci » Jakub (14), Jana (půl roku)
Druh » upír


.. blogová historie ..
Je to velká sklerotička - nějaké blogy měla už dříve, ale nepamatuje si.
První » lillys-life.blog.cz - Zrušen jen kvůli blbým narozeninám. To navíc ještě ani neuměla s grafikou. Zrušen.
Druhý » lillys-horses.blog.cz - Teď je to blog na její postavy na jednu hru na Alík.cz. Neaktivní.
Třetí » weight-loss-for-girls.blog.cz - Blog o hubnutí. Mishel hubla, ale nyní je již se svou váhou spokojená. Neaktivní.
Čtvrtý » lstories.blog.cz - O povídkách a celkově autorské tvorbě. Aktivní a vlastně "druhý" blog.
Pátý » graphic-lilly.blog.cz - Předchůdce tohoto blogu. O grafice. Přesměrován.
Šestý » seithen.blog.cz - Koně. Koně. Koně. Byl na dobré cestě, měl návštěvníky, ale byl zrušen.
Sedmý » monde-mysterieux.blog.cz - Virtuální městečko. Moc tam nechodí - a ani se nedivím. Neaktivní.
A teď je tu tento. Možná jsou mezi nimi i jiné, ale paměť chátrá..
sepsala luliana
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama